Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-17
Фенольні колеса

Фенольні колеса

Якісні фенольні колеса з термостійкими кулькопідшипниками з 44 серії від компанії «Кастор Груп» відмінно підійдуть для харчових цехів і пекарень. Такі термостійкі колеса можуть використовуватися в печах при температурі до +300°C і в морозильних камерах при температурі не нижче -40°C.

Характеристики коліс

Для виготовлення коліс виробник використовує спеціальний фенольний складу з волокнами, які були відлиті при високих температурах і під високим тиском. Термічка з 44 серії – це вироби з посиленою маточиною, а також збільшеним у декілька разів контактним шаром. Для більшої надійності в колеса вмонтовані два термостійких прецизійних кулькових підшипника.

Переваги

Популярність 44 серії фенольних коліс з термостійкими кулькопідшипниками обумовлена:
  • високою стійкістю до впливу масел, води і різних кислот;
  • м'яким і плавним коченням по підлоговому покриттю;
  • можливістю використання обладнання на таких колесах як в печах, так і в холодильних камерах.

Замовити колеса фенольного складу з додаванням скловолокна можна на сайті компанії «Кастор Груп». Менеджери компанії зв'яжуться з вами в стислі терміни і оперативно сформують замовлення. Замовляючи колеса і ролики у виробника, ви отримуєте 100% гарантію якості і доступні ціни.

Колесо без кронштейна Серия 44 с подшипником скольженияКолесо поворотное Серия 44 Thermo Lux с крепежной панельюКолесо без кронштейна Серия 44 Thermo Lux с шариковыми подшипникамиКолесо поворотное Серия 44 Thermo Lux с крепежной панелью