Kastor

Посилені поліамідні колеса в нержавіючому кронштейні

Якщо ви шукаєте посилені колеса з поліаміду, компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на 45 серію коліс. Ці великовантажні поліамідні колеса мають діаметр 200 мм і вантажопідйомність 750 кг і відмінно підходять для харчової, хімічної та легкої промисловості.

Особливості коліс

Колеса серії 45 від компанії «Кастор Груп» виготовляються з поліаміду білого і комплектуються нержавіючим кронштейном з серії «MEDIUM TOP INOX». Він може бути як поворотним, так і незворотним. Для його виготовлення використовується високоякісна сталь AISI 304, а для його захисту від пилу застосовується кільце з поліаміду.
В колеса для обладнання виробник вмонтував два кулькових підшипника з нержавіючої сталі, які змащуються маслом для легкого і безшумного кочення. Центральні болт і гайка в колесі також виготовлені з нержавіючої сталі.

Переваги

Популярність здвоєних поліамідних коліс обумовлена:
  • гарною механічною стійкістю;
  • високою вантажопідйомністю;
  • стійкістю до різних агресивних речовин і складів.

Щоб купити колеса з поліаміду з кульковим підшипником, зверніться в компанію «Кастор Груп», і ви отримаєте професійну консультацію і якісний товар. Зробити замовлення можна безпосередньо на сайті через кошик, або ж залишивши заявку на зворотний дзвінок. Компанія «Кастор Груп» гарантує оперативну складання і відправлення замовлення.

66706d792cdc82.98155893