Kastor

Великовантажні універсальні колеса

Шукаєте якісні колеса для навантажень середньої тяжкості? Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на серію 53 «Medium Top Special 3». Такі колеса мають 100 мм в діаметрі і вантажопідйомність 800 кг

Особливості коліс серії 53

Головна особливість 53 серії полягає в тому, що в один кронштейн «MEDIUM TOP SPECIAL 3» монтується відразу три колеса. Ця інноваційна технологія робить механізм більш стійким і надійним, а також збільшує загальну вантажопідйомність конструкції при невеликій висоті вузла в зборі.
Характеристики коліс:
  • основа колеса – білий поліамід;
  • контактний шар – червоний поліуретан;
  • два підшипника на кульковій основі.

Універсальні колеса з поліаміду і поліуретану відмінно підходять для пересувного обладнання, для оснащення якого потрібні вироби з маленьким діаметром і великою вантажопідйомністю. Максимальна швидкість пересування обладнання на універсальних колесах з поліаміду і поліуретану становить 4 км/ч.
Для замовлення безшумних коліс з поліуретановим контактним шаром за оптимальною ціною телефонуйте в компанію «Кастор Груп» вже сьогодні. Виставлений у каталогах товар завжди є на складі, тому компанія «Кастор Груп» гарантує оперативну складання замовлення і його доставку вже в найближчі дні.

64283083e590a6.09777270