Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Великовантажні універсальні колеса

Великовантажні універсальні колеса

Шукаєте якісні колеса для навантажень середньої тяжкості? Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на серію 53 «Medium Top Special 3». Такі колеса мають 100 мм в діаметрі і вантажопідйомність 800 кг

Особливості коліс серії 53

Головна особливість 53 серії полягає в тому, що в один кронштейн «MEDIUM TOP SPECIAL 3» монтується відразу три колеса. Ця інноваційна технологія робить механізм більш стійким і надійним, а також збільшує загальну вантажопідйомність конструкції при невеликій висоті вузла в зборі.
Характеристики коліс:
  • основа колеса – білий поліамід;
  • контактний шар – червоний поліуретан;
  • два підшипника на кульковій основі.

Універсальні колеса з поліаміду і поліуретану відмінно підходять для пересувного обладнання, для оснащення якого потрібні вироби з маленьким діаметром і великою вантажопідйомністю. Максимальна швидкість пересування обладнання на універсальних колесах з поліаміду і поліуретану становить 4 км/ч.
Для замовлення безшумних коліс з поліуретановим контактним шаром за оптимальною ціною телефонуйте в компанію «Кастор Груп» вже сьогодні. Виставлений у каталогах товар завжди є на складі, тому компанія «Кастор Груп» гарантує оперативну складання замовлення і його доставку вже в найближчі дні.

Колёса без кронштейна Серия 53 с шариковыми подшипникамиКолёса поворотные усиленные Серия 53 Medium Top с крепежной панельюКолёса поворотные усиленные Серия 53 Medium Top с крепежной панелью и тормозомКолёса неповоротные усиленные Серия 53 Medium Top с крепежной панелью Колёса двойные поворотные усиленные Серия 53 Medium Top Special с крепежной панельюКолёса двойные неповоротные усиленные Серия 53 Medium Top Special с крепежной панельюКолёса тройные поворотные усиленные Серия 53 Medium Top Special с крепежной панельюКолёса тройные поворотные усиленные Серия 53 Medium Top Special с крепежной панелью и тормозомКолёса тройные неповоротные усиленные Серия 53 Medium Top Special с крепежной панелью