Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-17
Великовантажні універсальні колеса

Великовантажні універсальні колеса

Шукаєте якісні колеса для навантажень середньої тяжкості? Компанія «Кастор Груп» рекомендує звернути увагу на серію 53 «Medium Top Special 3». Такі колеса мають 100 мм в діаметрі і вантажопідйомність 800 кг

Особливості коліс серії 53

Головна особливість 53 серії полягає в тому, що в один кронштейн «MEDIUM TOP SPECIAL 3» монтується відразу три колеса. Ця інноваційна технологія робить механізм більш стійким і надійним, а також збільшує загальну вантажопідйомність конструкції при невеликій висоті вузла в зборі.
Характеристики коліс:
  • основа колеса – білий поліамід;
  • контактний шар – червоний поліуретан;
  • два підшипника на кульковій основі.

Універсальні колеса з поліаміду і поліуретану відмінно підходять для пересувного обладнання, для оснащення якого потрібні вироби з маленьким діаметром і великою вантажопідйомністю. Максимальна швидкість пересування обладнання на універсальних колесах з поліаміду і поліуретану становить 4 км/ч.
Для замовлення безшумних коліс з поліуретановим контактним шаром за оптимальною ціною телефонуйте в компанію «Кастор Груп» вже сьогодні. Виставлений у каталогах товар завжди є на складі, тому компанія «Кастор Груп» гарантує оперативну складання замовлення і його доставку вже в найближчі дні.

Колеса без кронштейна Серия 53 с шариковыми подшипникамиКолеса поворотные усиленные Серия 53 Medium Top с крепежной панельюКолеса поворотные усиленные Серия 53 Medium Top с крепежной панелью и тормозомКолеса неповоротные усиленные Серия 53 Medium Top с крепежной панелью Колеса двойные поворотные усиленные Серия 53 Medium Top Special 2 с крепежной панельюКолеса двойные неповоротные усиленные Серия 53 Medium Top Special 2 с крепежной панельюКолесо тройное поворотное усиленное Серия 53 Medium Top Special 3 с крепежной панельюКолеса тройное поворотное усиленное Серия 53 Medium Top Special 3 с крепежной панелью и тормозомКолесо тройное неповоротное усиленное Серия 53 Medium Top Special 3 с крепежной панелью