Kastor

Здвоєні великовантажні колеса

Хочете замовити посилені поліамідні колеса, обладнання з якими буде здатне перевозити великі вантажі? Компанія «Кастор Груп» рекомендує здвоєні поліамідні колеса з серії 45. Вони вмонтовані в надійні кронштейни «TWIN HARD», тому відмінно підходять для транспортування важких верстатів, механізмів та іншого обладнання.

Характерні особливості коліс

Великовантажні колеса від «Кастор Груп» з 45 серії представлені в білому кольорі. Для їх виробництва використовується міцний поліамід, який забезпечує їх довговічність. Колеса оснащуються двома прецизійними кульковими підшипниками, що робить їх використання більш зручним.
Колеса з поліаміду встановлюються в товстостінний кронштейн зварний. Для виготовлення вилки кронштейна використовується метал товщиною до 10 міліметрів, а для виготовлення майданчика – 12 міліметрів. Поворотний вузол кронштейна оснащений потужними кульковими підшипниками з загартованими кульками. Поворотний механізм захищений пластиковим пильником, в який вмонтовано прес-маслянка.
Здвоєні нейлонові колеса можуть застосовуватися для транспортування важких вантажів по рівній поверхні на швидкості не більше чотирьох кілометрів у годину. Використовувати їх можна тільки всередині приміщень.

Застосування коліс

Колеса з поліаміду білого кольору знаходять широке застосування:
  • на скляних підприємствах;
  • на підприємствах легкої промисловості.

Виникли питання щодо вибору коліс, умов доставки та оплати? Наші менеджери дадуть на них відповідь і допоможуть вам оформити замовлення вам лише потрібно залишити заявку на зворотний дзвінок. Купити колеса для обладнання в «Кастор Груп» – значить, отримати якісну та надійну продукцію.

62f6fab81b66f9.96277730