Kastor

Великовантажні колеса з чавуну і поліуретану

Шукаєте надійні та маневрені колеса для транспортування важких вантажів? Компанія «Кастор Груп» пропонує посилені колеса з чавуну з поліуретановим шаром, які відмінно підійдуть для транспортування верстатів, робочих механізмів та інших виробничих вантажів.

Характеристики коліс

Великовантажні колеса з чавуну з поліуретановим контактним шаром з двома кулькопідшипниками призначені для переміщення важких і об'ємних вантажів усередині приміщень. Максимальна швидкість переміщення габаритних вантажів на обладнанні з чавунними колесами з серії 55 «HARD» повинна складати не більше 4 км/ч.
Колеса серії " 55 «HARD» виготовляються з високоякісного чавуну і покриваються контактним шаром з поліуретану. На вимогу клієнта великовантажні колеса можуть бути додатково укомплектовані і посилені кронштейнами «HARD».


Вантажопідйомні колеса з серії 55 «HARD» представлені в двох різновидах:

  • колеса діаметром 150 мм і вантажопідйомністю 1000 кг;
  • колеса діаметром 200 мм і вантажопідйомністю до 1400 кг

У великовантажні колеса і ролики з литим поліуретановим контактним шаром вмонтовані два кулькових підшипника, які гарантують зручність і безпеку використання обладнання, укомплектованого виробами даної серії.
Замовте зворотній дзвінок або оформляйте замовлення через корзину сайту. Компанія гарантує оперативну обробку та відправку товарів по Україні. Вам не доведеться чекати поставки тижнями завдяки прямому співробітництву з виробником та наявності товарів на складі компанії «Кастор Груп».

66708a54c484c7.79213065