Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній
Kastor Group 2017-09-17
Апаратні колеса

Апаратні колеса

Завдяки своїй універсальності апаратні ролики є затребуваною продукцією компанії «Кастор Груп». Колеса з контактним шаром з термопластичної гуми і основою колеса з поліпропілену входять до 23 серію виробника, і відрізняються доступними цінами та високою якістю.

Характерні особливості

Апаратні колеса серії 23 «Light» виготовляються з високоякісної сірої гуми з твердість 85 Shore A, тому вони можуть експлуатуватися на паркеті або лінолеумі, і при цьому не залишати ніяких слідів.
За рахунок поліамідних дисків колеса для торгового обладнання можуть витримувати тривалі статичні навантаження. Колеса з 23 серії оснащені спеціальними захисними ковпачками, які не дозволяють сміттю потрапляти в вісь колеса.
Колеса для перевезення малих вантажів універсальні, тому для них можна підібрати безліч варіантів кронштейнів – залежно від цілей та умов використання коліс.
Варіанти кронштейнів:
  • неповоротні кронштейни з різьбленням;
  • поворотні кронштейни;
  • неповоротні кронштейни;
  • поворотні з гальмом.
 

Застосування

Апаратні колеса з підшипником ковзання широко застосовують для виготовлення:
  • купівельних візків;
  • медичного і торгового устаткування (власників крапельниць і лікарняних ліжок);
  • металевих меблів (офісних тумбочок і металевих шаф).

Колеса з пластмасовим ободом і сірою гумою призначені для використання в приміщенні. Найчастіше ними обладнуються предмети, які переміщуються нечасто.
Якщо ви хочете купити якісні ролики апаратні, звертайтеся в компанію «Кастор Груп». Зробити замовлення можна на сайті або оформивши заявку на зворотний дзвінок. Компанія «Кастор Груп» дає піврічну гарантію на реалізовуваний товар, що свідчить про високу якість продукції.

Колеса без кронштейна Серия 23 Light с подшипником скольженияКолеса поворотные Серия 23 Light с крепежной панельюКолеса поворотные Серия 23 Light с крепежной панелью и тормозомКолеса неповоротные Серия 23 Light с крепежной панельюКолеса поворотные Серия 23 Light с отверстиемКолеса поворотные Серия 23 Light с отверстием и тормозомКолеса неповоротные Серия 23 Light с отверстиемКолеса поворотные Серия 23 Light с резьбойКолеса поворотные Серия 23 Light с резьбой и тормозомКолеса неповоротные Серия 23 Light с резьбой