Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Нам 10 років

«KASTOR» - перший український бренд коліс і роликів. Він з'явився на ринку рівно 10 років тому. Про причини виникнення бренду «KASTOR» в Україні ми проінформуємо нижче.
У 2006 році ринок коліс і роликів вже був цивілізованим і мав чітку ієрархію. Угорі пелетону грали відомі італійські та німецькі бренди, які розбавлялися на ринку продуктом з країн Східної Європи.
   Пропозиція від колишніх партнерів по РЕВ була трохи вигіднішою, ніж у основних гравців.
У нижньому ціновому сегменті брала участь безіменна продукція Азіатського походження. Такі колеса мали низьку ціну, зрідка документацію. Якість їх не йшла ні в яке порівняння з європейським продуктом.
Ці два сегменти розділяла цінова і якісна прірва. Вибір у покупців був обмежений. Платити багато або ризикувати.
Саме в цей час дозріло рішення про введення на ринок українського бренду «KASTOR».
Крім красивої назви латиницею ми дали нашим покупцям впевненість у тому, що продукт може мати середню вартість і вищу якість, поряд з європейськими грандами.
Ми заповнили прірву. Ми дали Україні ринок середньої ціни.
Це й насправді було РІШЕННЯ!
Адже проблема якості китайських коліс не тільки в тому, що вони китайські. Питання лежить у площині маркетингу. У Китаї багато фабрик, що виробляють колеса і ролики в різних цінових і асортиментних сегментах. І треба мати талант, щоб не помилитися та відразу дати ринку правильний продукт з усіх точок зору.
Ми не помилилися глобально, хоча дрібні помилки звичайно ж були. І на піку кризи 2008-2009 рр. бренд «KASTOR» міцно зайняв лідируючі позиції в Україні.
Ми не помилилися глобально, хоча дрібні помилки звичайно ж були. І на піку кризи 2008-2009 рр. бренд «KASTOR» міцно зайняв лідируючі позиції в Україні.
А симбіоз азійських сировинної складової з європейськими технологіями й українським маркетингом і сьогодні дає Нашим клієнтам величезні переваги перед конкурентами на ринку.
10 років - перехідний період. У бізнесі їх кілька.
10 років - хороший привід для модернізації структури будь-якого бізнесу.
10 років - достатній термін для виключення старих помилок і розуміння, як не допускати нові.
10 років - .... Вагомий привід перегорнути сторінку. Я знаю, що постійна модернізація неминуча. Зупинка сьогодні - це два кроки назад завтра.
Ми є ринкоутворювальною компанією в Україні та відсутність інновацій в нашому бізнесі сьогодні може мати негативні наслідки для всієї галузі через кілька років.
Ми розуміємо велику відповідальність, тому витрачаємо багато зусиль для наповнення українського ринку правильним і якісном продуктом.
  До першого ювілею Ми підійшли дорослішими і змужнілими. Кожен день Наші фахівці на всіх рівнях відточують свою майстерність, створюючи і впроваджуючи нові незвичайні рішення, які завтра дадуть Вам новий сервіс, нові продукти і нові оптимальні рішення вже звичних завдань.
Довіряйте репутації 1-го і найкращого бренду в Україні. Ми 10 років створюємо високу репутацію бренду «KASTOR» і опускати планку в майбутньому не маємо наміру.
«KASTOR». Нам 10 років. Довіряйте професіоналам!