Kastor

Досягнення

Ми не втомлюємося повторювати, що стояння на місці сьогодні - це два впевнених кроки назад завтра. Саме тому ПП «КАСТОР ГРУП» постійно рухається вперед.

Ми міняємо ринок, виводимо нові позиції продуктів, розвиваємо дилерську мережу. Та працюємо над скороченням терміну поставок в Україну з фабрик Європи та Азії. І до наших покупців. Час дорого коштує.

А час нерозривно пов’язаний з грошима. Тому ми хочемо, щоб клієнти, працюючи з компанією КАСТОР, економили і час, і гроші. Стандарти високої якості обслуговування поширюються на дилерську мережу ПП «КАСТОР ГРУП».

Зараз 80% продукції з каталогу знаходяться на складі ПП «КАСТОР ГРУП» у великих кількостях. Така схема роботи дозволяє відвантажувати продукцію клієнтам в режимі нон-стоп, таким чином, піднімаючи в цілому планку обслуговування на ринку.

Ми дуже раді конкуренції, як інституту росту та розвитку кращих компаній на ринку. Тільки завдяки конкурентам мозок керівника вимушений видавати свіжі та успішні рішення. Результат оцінюється ринком, що голосує за продукт KASTOR.

Вже доступний новий продукт КАСТОР СЕРВІС, що дозволяв десяткам наших прагматичних клієнтів заощадити значні суми коштів. Ми ремонтуємо старі колеса та надаємо гарантію на відремонтований продукт.

З 2019 року запускається програма по викупу ваших непридатних використаних коліс та заміні їх на новий продукт з гарантією. Готуйтеся зустрічати Новий продукт – TRADE IN від КАСТОР ГРУП!
 

«KASTOR» Сервіс - інновації, якість.

6670a058d71ee0.70504389