Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Філософія просування

Мене звуть Олесь Кальницький. Я директор ПП «Кастор Груп» і власник бренду «KASTOR».
Я вже друге десятиріччя в бізнесі і хочу донести до Вас, кращі покупці коліс і роликів (а читають цей текст тільки самі лучшиеЈ) Моє ставлення до ведення бізнесу в цілому по галузі.
Апофеозом будь-якого бізнес-процесу є прибуток. Велика чи маленька, але завжди ПРИБУТОК.
Гроші-кров економіки. Чим більше їх в галузі, тим успішніше в цілому сегмент економіки. Наша компанія не є винятком і також функціонуючи, отримує прибуток.
Але:-шлях, по якому йде компанія і правильність ведення бізнес-процесу в цілому, для Мене важливіше результату.
В юності Мені пощастило зустріти талановитого керівника, який говорив:«Не займайтеся баблоискательством, дотримуйтеся процес!»
Глибинний смисл вислову прийшов тільки з роками...
Прикладом неправильного процесу Я вважаю таке явище, як знеособлений ТЕНДЕР.
Тендер-сама по собі річ непогана. Але лише у випадку, коли він відкритий і прозорий, а оператори ринку чітко розуміють свою роль і місію.
В цьому випадку є можливість вести дискусію і доводити переваги своєї бізнес-моделі над продуктом опонента. У цьому випадку можливість помилки для покупця наближається до нулю.
Але в тому випадку, коли йде онлайн гра на пониження ставок, програє покупець, сам того не розуміючи.
В онлайн тендері у главу кута ставиться отримання нижньої ціни і в процесі торгів Я часто спостерігав, як вимоги до конструктивних особливостей виявляються важливі, як і терміни поставки, а також наявність сервісу та гарантії.
В результаті покупець отримає не те, не так і не тоді. Зате дешево! Продавець отримає свій ПРИБУТОК, але прилаштує зовсім не той продукт, про який йшла мова на початку торгів. Причому формально цей продукт влаштує всіх. А вже через місяць потрібно оголошувати новий тендер. І так по колу.
Такі помилкові рішення Я не сприймаю і всіляко уникаю.
Я закликаю покупців і продавців до чесної гри. Поважайте інтереси один одного! Не шукайте сьогодні швидкої вигоди:-Процес важливіший за результат! А уявна невдача на фініші-безцінний досвід, необхідний для майбутніх перемог!
Бажаю всім операторам ринку прийняття правильних рішень, а Нашим клієнтам-чесних перемог!
Щиро Ваш Олесь Кальницький