Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Промислові колеса та ролики Kastor

Кожен день Наші фахівці на всіх рівнях відточують свою майстерність, створюючи і впроваджуючи нові незвичайні рішення, які завтра дадуть Вам новий сервіс, нові продукти і нові оптимальні рішення вже звичних завдань. Довіряйте репутації 1-го і найкращого бренду в Україні. Ми 10 років створюємо високу репутацію бренду «KASTOR» і опускати планку в майбутньому не маємо наміру.
«KASTOR». Нам 10 років. Довіряйте професіоналам!
 

Не знаєте які колеса підібрати?

Каталог колес та роликів Kastor

Підібрати

Якісний ремонт та сервіс коліс для візків

Все про колеса та ролики

Новини світу коліс

Більше інформації

Кращий сервіс для наших клієнтів

6 місяців чесної гарантії

Ми надаємо гарантію на всі наші колеса, і видаємо сертифікат якості.

Висококласні фахівці

Якщо у Вас є питання з підбору коліс і роликів, наші фахівці завжди допоможуть Вам.

Великий запас коліс і роликів

У нас завжди є достатня кількість коліс та комплектуючих, щоб виконати будь-яке Ваше замовлення.

Зручна доставка

Ми співпрацюємо з багатьма компаніями з перевезення, і можемо доставити Ваше замовлення зручним для Вас способом.

Трохи про нас та наші колеса

Ми не втомлюємося повторювати, що стояння на місці сьогодні - це два впевнених кроку назад завтра. Саме тому ПП «Кастор Груп» постійно рухається вперед. 2016-2017 рр. оголошені в нашій структурі роками поліпшення сервісу. Ми міняємо ринок, виводимо нові позиції продукту. Розвиваємо дилерську мережу і займаємося розвитком власних філій в Україні.

У 2015 році ми відкрили Львівську філію ПП «Кастор Груп». Справа в тому, що логістика поставок і відстань між містами не дозволяє нашим клієнтам з західних регіонів отримувати замовлений продукту за добу. Час доставки починається від 48 годин. А час нерозривно пов'язаний з грошима, тому ми хочемо, щоб клієнти економили і гроші та час, працюючи з компанією «Кастор Груп». Для цього ми змінили логістику постачань і з кінця 2016 року в м. Львів функціонує повноцінний склад готової продукції. Тепер працювати з нами ще комфортніше. А стандарти високої якості обслуговування поширюються на всі філії ПП «Кастор Груп».

В даний час 80% наповнення каталогу знаходиться на складах ПП «Кастор Груп» у великих кількостях. Така схема роботи дозволяє відвантажувати клієнтів в режимі «Non-Stop», тим самим підвищуючи в цілому планку обслуговування на ринку. Ми дуже вітаємо конкуренцію, як інститут росту і розвитку кращих компаній на ринку. Тільки завдяки конкурентам мозок керуючого змушений давати свіжі успішні рішення. Результат оцінює ринок, голосуючи за продукт «KASTOR». Сьогодні результат нашого виробничого процесу сертифікований по національній системі УкрСепро до кінця 2017 року.

Вже доступний новий продукт «Servis Kastor», який дозволив десяткам наших прагматичних клієнтів клієнтам заощадити значні суми коштів. Ми ремонтуємо старі колеса клієнтів, при цьому надаючи гарантію на відремонтований продукт. З 4-го кварталу 2016 року доступна програма з викупу ваших негідних використаних коліс і заміні їх на новий продукт з гарантією. Готуйтеся зустрічати Новий продукт. «Trade In» від «Кастор Груп».

«KASTOR» Сервіс, інновації, якість.