Русский 0800 50 60 70
Порожньо
Ваш кошик порожній

Підрозділи коліс

Термостійкі алюмінієві колеса

Термостійкі алюмінієві колеса

Характеристики: термічка, алюмінька, колеса з алюмінію термостійкі, жаростійкі, жароміцні термоколеса, хлібні колеса.

Застосування: для ротаційних печей, пекарень (хлібопечей), випічка хліба, хлібозаводи, харчопереробні цеха, кондитерські фабрики.

 
Термостійкі колеса з контактним шаром з силіконової гуми

Термостійкі колеса з контактним шаром з силіконової гуми

Характеристики: термічка, термостійкі колеса з силіконової гуми, з терморезини, з термопластичної гуми, жаростійкі з суцільнолитою гумовою шиною з кульковим підшипником.

Застосування: для фарбування кузовів автомобілів, запікання, сфери харчової промисловості та інших галузей, з експлуатацією обладнання до 250°С, на бетонних, кахельних і асфальтних поверхнях.

Фенольні колеса

Фенольні колеса

Характеристики: термічка, фенолка, термостійкі фенольні колеса, фенольного складу з додаванням скловолокна, на втулці, на підшипнику ковзання, термоколеса, жаростійкі, жароміцні термопластовые колеса, з фенольної смоли, з термопластичного поліаміду (термопластичної смоли), пластмасові, з термопласту.

Застосування: для ротаційних печей, пекарень (хлібопечей), випічки хліба, хлібзаводів, харчової промисловості, холодильних камер.

 
Фенольні та алюмінієві колеса в кронштейнах Термо Люкс

Фенольні та алюмінієві колеса в кронштейнах Термо Люкс

Характеристики: термічка, фенолка, фенольні колеса з термостійкими кулькопідшипниками, термостійке фенольне колесо з тефлоновою самозмащувальною втулкою, фенольного складу з додаванням скловолокна, жаростійкі, жароміцні термоколеса, якісні фенольні колеса, з посиленим кронштейном, Термолюкс, з термопласту.

Застосування: для хлібзаводів, ротаційних печей, для пекарень (хлібопечей), підприємств харчової сфери та інших галузей з робочими температурами до 300°С, в умовах агресивних і вологих середовищ.

 
Термостійкі колеса з технополімера

Термостійкі колеса з технополімера

Характеристики: термічка, термостійкі колеса з технополімера, жаростійкі, жароміцні, доступні термоколеса.

Застосування: ротаційні печі, пекарні (хлібопечі), для випічки хліба, хлібзаводів, в печі, експлуатація всередині приміщень. холодильне обладнання.

 
Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Медіум»

Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Медіум»

Характеристики: термічка, чавунка, чугунина, чавунні колеса, жаростійкі, термостійкі, жаростійкі колеса, термоколеса, металеві, посилені колеса з чавуну, з тавотницею (прес-масельничкою, мастильним нипелем), вандалостійкі, довговічні.

Застосування: ротаційні печі, пекарні (хлібопечі), випічка хліба, хлібозаводи,холодильне обладнання, печі, всередині приміщень з підлоговим покриттям з кераміки та крихти.

 
Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Профешнл»

Чавунні колеса в посилених кронштейнах «Профешнл»

Характеристики: термостійкі чавунні колеса з тавотницею (прес-маслянка і мастильний ніпель), з чавуну, вандалостійкі, чавунка.

Застосування: для ротаційних печей, пекарень (хлібопечей), холодильного обладнання, на поверхнях з металу або покриттях з крихтою.

 

Серії коліс та роликів цього розділу

Не знаєте які колеса підібрати?

Каталог колес та роликів Kastor

Підібрати